Харківська область, Харківський район

17 Травня, 2021 р., 16:00
Роганська селищна рада оголошує конкурс на  вакантну посаду спеціаліста 1 категорії відділу  соціального захисту населення виконавчого комітету Роганської селищної ради. Претенденти на посаду повинні мати повну вищу профільну освіту, вільно володіти державною мовою, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або за профілем бажано. Прийом документів для участі у конкурсі здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Інформацію про умови конкурсу можна отримати за адресою Харківська область, Харківський район, сел. Рогань, вул.1-го Травня, 1,  тел. 740-71-61.
30 Квітня, 2021 р., 11:41
-    на  вакантну посаду спеціаліста 1 категорії Відділу земельних відносин виконавчого комітету Роганської селищної ради. -    на  вакантну посаду спеціаліста 1 категорії виконавчого комітету Роганської селищної ради.
01 Березня, 2021 р., 12:37
-    на  вакантну посаду спеціаліста 1 категорії виконавчого комітету Роганської селищної ради. Претенденти на посаду повинні мати повну вищу економічну освіту, вільно володіти державною мовою, стаж роботи в органах місцевого самоврядування бажано. Прийом документів для участі у конкурсі здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Інформацію про умови конкурсу можна отримати за адресою Харківська область, Харківський район, сел. Рогань, вул.1-го Травня, 1,  тел.740-71-61.
25 Січня, 2021 р., 16:00
-    на  вакантну посаду спеціаліста 1 категорії загального відділу   виконавчого комітету Роганської селищної ради; -    на посаду спеціаліста 1 категорії виконавчого комітету Роганської селищної ради. Претенденти на посаду повинні мати повну вищу освіту за фахом, вільно володіти державною мовою, стаж роботи в органах місцевого самоврядування бажано. Прийом документів для участі у конкурсі здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. Інформацію про умови конкурсу можна отримати за адресою Харківська область, Харківський район, сел. Рогань, вул.1-го Травня, 1,  тел.740-71-61.
11 Грудня, 2020 р., 14:32
Виконавчий комітет Роганської селищної ради оголошує конкурс