УВАГА УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Циклон вийшов з території Румунії та в міру наближення до України ліквідовувався. Про це повідомили в прес-службі Харківської гідрометцентру.

Вихор «торкнувся» Одеську, Вінницьку та Полтавську області.

«Від циклону залишилася одна улоговина і атмосферні фронти. В результаті цього в Харківській області за ніч випало від 3 до 14 мм опадів у вигляді мокрого снігу та дощу », - розповів черговий синоптик.

На 25 січня синоптики не обіцяють опадів, але можливі тумани. Вночі температура знизиться до 12-17 градусів морозу. Днем очікують 5-10 градусів нижче нуля.

У суботу, 26 січня, прогнозують мокрий сніг або дощ. Вночі очікують 7-12 градусів морозу, а вдень від -3 до 2 градусів тепла. На дорогах буде ожеледиця.

Також невеликі опади можливі 27 січня, в неділю. Вночі температура коливатиметься від 4 градусів морозу до +1. Вдень очікується потепління до +4 градусів.

Патрульні звертаються до водіїв: будьте уважні за кермом, стежте за дорожньою обстановкою і дотримуйтесь правил дорожнього руху. Переконливо просять водіїв не заважати роботі снігоприбиральної техніки та не паркувати автомобілі на узбіччях доріг і в заборонених для цього місцях.

Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду - телефонуйте за номером 102 або повідомте про це аварійні служби.

Прохання до водіїв великогабаритних транспортних засобів: по можливості утриматися від поїздок по регіонах, де буде панувати негода.