Харківська область, Харківський район

Служба у справах дітей та сім'ї

ПРО СЛУЖБУ

01 Грудня, 2020 р., 09:20
1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. Червона стрічка – символ солідарності із ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – звернути увагу суспільства на цю проблему.
27 Листопада, 2020 р., 12:40
27.11.20.р Службою у справах дітей та сім'ї Виконавчого комітету Роганської селищної ради було проведено інформаційну кампанію"Скажемо насильству:"Ні!"в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"
26 Листопада, 2020 р., 08:38
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Шаргородському районі дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.
09 Жовтня, 2020 р., 15:22
Сьогодні на робочій зустрічі  з активом Роганської територіальної громади представники Харківської обласної громадської організації «Твоє право» обговорили основи законодавства щодо протидії торгівлі людьми, систему здійснення превентивної роботи з різними категоріями клієнтів (населення). Також гості представили макети друкованих інформаційних матеріалів, які будуть передані громаді для використання в інформаційно-просвітницькій роботі з населенням. Учасники заходу мали можливість задати питання і отримали вичерпні відповіді. Захід відбувся в рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів Харківської області, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства закордонних справ Норвегії, Міжнародної організації з міграції.
11 Листопада, 2019 р., 12:29
30-31 Жовтня 2019 року представники служби у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Роганської селищної ради взяли участь у Міжрегіональному семінарі-тренінгу другого етапу на тему: "Сучасні підходи до адміністрування соцзахисту на рівні ОТГ" у рамках ПРОЕКТУ "Модернізація системи соціальної підтримки населення України" під керівництвом  Міністерства соціальної політики та за інвестиційної підтримки WORLD BANK.
08 Листопада, 2019 р., 15:39
05 листопада 2019 року відбулася фасилітована діалогова зустріч на тему: "Розвиток соціальної сфери в ОТГ".
01 Червня, 2019 р., 10:44
В День захисту дітей громадська організація "Благовіст 2013" завітала до Роганської ОТГ, де разом із службою у справах дітей та сім'ї Роганської селищної ради відвідали багатодітні родини, в яких виховуються п'ять та більше дітей. Разом із привітаннями зі святом передали дітям одяг, взуття, іграшки, солодощі, підгузки та інші засоби гігієни. Громадська організація «Благовіст 2013» надалі співпрацюватиме з установами різних форм власності задля реалізації соціальної програми «Добро заради майбутнього».