Новорічне свято в Роганській ДМШ

Дата створення: 10:59 29.12.2018

"МАЛИНОВЕ НОВОРІЧЧЯ" - під такою назвою 25 грудня пройшла новорічна вистава-казка в Роганській ДМШ. Актова зала, як завжди, була переповнена, але веселий настрій та яскраві враження одержали всі присутні. Головні герої цієї вистави: Принцеса - Посилаєва Тетяна; Фрейліни - Макєєва Ярина та Чміль Ольга; Діатези - брати Влад і Стас Черкіси; Сищик - Гудзь Михайло; Кішка - Федішина Ул'яна; Розбійниця - Кушнір Олександра були неперевершені. У виставі взяли участь майже 90% учнів школи. Всі концертні номери виконували Лауреати обласних та всеукраїнських конкурсів.

Голова Роганської ОТГ Шевченко Федір Степанович привітав кращих учнів Роганської гімназії

Дата створення: 14:51 28.12.2018

Саме на дітей ми покладаємо надії, в дітях ми бачимо запоруку нашого особистого щастя та здійснення мрій. Кожна дитина заслуговує на щасливе та безтурботне дитинство. Коли сонце світить і їй не доводиться перейматись речами, які починають турбувати вже в дорослому житті. Тому напередодні Нового року голова Роганської селищної ради, Шевченко Федір Стапанович привітав кращих учнів Роганської гімназії та подарував цінні подарунки.

13-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного мистецтва "Харківські зорі", що пройшов 22 грудня в центрі Бейт-Дан, знову приніс перемогу учням Роганської ДМШ.

Дата створення: 14:36 28.12.2018

В номінації "Академічний вокал" І місце отримала Рохманова Віталіна, учениця 1 класу хорового відділу (викладач Протопопова Н. С., концертмейстер Юріна Г. О.). (фото 1, 2)

Боротьба зі сніговими заметами

Дата створення: 12:18 27.12.2018

Виконавчим комітетом Роганської селищної ради проведено роботи з розчистки наслідків негоди.Снігові замети було розчищено в найкоротший час задля безпеки жителів громади. Завдяки оперативній роботі працівників Роганської ОТГ зупинки громадського транспорту розчищені,також дорогу було спеціально розкидано ширше задля безпеки та попередження аварійних ситуацій на дорозі.

За допомогою спецтехніки посипали сумішшю піску та солі дорогу

Дата створення: 14:57 21.12.2018

Виконавчим комітетом Роганської селищної ради було ліквідовувано  зимову слизькіть на автошляхах та головних вулицях громади.

НОВІ ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ РОГАНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ

Дата створення: 14:26 18.12.2018

Лауреатом І ступеню на Відкритому вокальному фестивалі-конкурсі "Вінок Слобожанщини" в номінації "академічний вокал" (вікова категорія до 9 років) стала Рохманова Віталіна, учениця 1 класу хорового відділу Роганської дитячої музичної школи (викладач Протопопова Н. С.). Вітаємо і бажаємо нових перемог!

Творчі досягнення учнів Роганської дитячої музичної школи

Дата створення: 12:06 14.12.2018

Відразу два учнівські вокальні ансамблі Роганської дитячої музичної школи, "Теремок" (фото 1, 2) та "Ягідка" (фото 3) (керівник Протопопова Н. С., концертмейстер Зайцева Г. А.), стали Дипломантами 14-го Відкритого фестивалю світової музики імені М. Д. Леонтовича, що відбувся 13 грудня в приміщенні ДМШ №4 ім. Леонтовича. Вітаємо!