В с.Хроли відзначили день села,День Державного Прапора і День Незалежності України

Дата створення: 13:01 29.08.2018

24 серпня  в с.Хроли відзначили день села,День Державного Прапора і День Незалежності України. Організували свято спільними зусиллями Роганської об’єднаної територіальної громади, Роганського будинку культури, Пономаренківського сільського клубу також до організації свята долучився колектив «Аеліта» та ансамбль «Сузір’я» будинку культури сел. Елітне.

Шановні мешканці Роганської об’єднаної територіальної громади щиро вітаємо Вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України

Дата створення: 13:42 23.08.2018

27 років тому здійснилась споконвічна мрія українців про свою незалежну, суверенну і вільну державу. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий шанс  - бути господарями на своїй квітучій землі.

Покладання квітів з нагоди 75-ї річниці визволення Харкова та сел. Рогань від нацистських загарбників відбулося 23 серпня

Дата створення: 13:30 23.08.2018

«Несмотря на сложность обстановки, в которой батальону пришлось вести оборонительный бой в районе Рогани (отход соседей за р. Роганка, недостаточное количество артиллерии и боеприпасов к ней), батальон стойко удерживал свой район обороны.» Військова історія

«Разом в майбутнє» 2019

Дата створення: 10:51 20.08.2018

Продовжуються роботи з благоустрою футбольного поля.

Дата створення: 14:38 04.08.2018

Виконавчим комітетом Роганської селищної ради продовжуютсья роботи з благоустрою футбольного поля.Розвиток спорту — один із головних напрямків в роботі Роганської селищної ради. Адже спорт — це здоров’я, це виховання успішних, цілеспрямованих особистостей,а найголовніше це дозвілля молоді нашої громади.