Проводяться роботи задля безпеки руху транспорту

Дата створення: 09:14 28.01.2019

З ранку 27 - го січня по 28 січня Виконавчим комітетом Роганської селищної ради проводяться роботи з обробки доріг пісчано - солевим розчином задля безпеки руху громадського транспорту та маршрутів.

Усунення наслідків непогоди на території

Дата створення: 08:29 25.01.2019

Виступи аматорських колективів та солістів Роганського будинку культури

Дата створення: 18:22 23.01.2019

21 січня по запрошенню народної філармонії в єврейському центрі  Beitdan відбулися виступи аматорських колективів та солістів Роганського будинку культури. (Арт-студія "Експромт",вокальний гурт "Мозаїка-стар", Олег Александров, Інна Нетіс, Марина Толокова, Галина Толстих, Світлана Потурнак, Євгенія Харківська, Галина Кирилова).

Вітаємо жителів громади зі святом

Дата створення: 18:39 21.01.2019

22 січня 1919 року Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися й утворили Україну. Проголошення Акту Злуки увійшло в історію українського народу як свято національної єдності. Цей день став символом об’єднання України. Особливого значення ця історична дата набула після проголошення незалежності України в 1991 році. Тож відзначення Дня Соборності символізує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за вільну Україну, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.

Відключення світла 22.01.2019

Дата створення: 18:33 21.01.2019

Відключення світла в сел.Рогань, вул.Мічюріна,пров.Роганський з 08:00 до 17:00.

Усунення наслідків непогоди на території Роганської ОТГ

Дата створення: 11:10 15.01.2019

Виконавчий комітет Роганської селищної ради ради, повідомляє про те, що на території нашої громади ведуться роботи по розчищенню снігових заносів та усунення ожеледиці на дорогах за допомогою піщано-соляної суміші задля безпеки на дорогах.

Інформація для батьків "Втома в дитини: причини та профілактика"

Дата створення: 10:40 10.01.2019

Втома в дитини: причини та профілактика Від дітей часто чекають, що вони завжди будуть на піку активності та в піднесеному настрої. Багато батьків мріють бути настільки енергійними протягом дня, як їхні діти. Але деякі малюки, навпаки, не відрізняються високою активністю або ж демонструють її зниження в шкільний період, після перенесеної хвороби та з інших причин.

Новорічне свято в Роганській ДМШ

Дата створення: 10:59 29.12.2018

"МАЛИНОВЕ НОВОРІЧЧЯ" - під такою назвою 25 грудня пройшла новорічна вистава-казка в Роганській ДМШ. Актова зала, як завжди, була переповнена, але веселий настрій та яскраві враження одержали всі присутні. Головні герої цієї вистави: Принцеса - Посилаєва Тетяна; Фрейліни - Макєєва Ярина та Чміль Ольга; Діатези - брати Влад і Стас Черкіси; Сищик - Гудзь Михайло; Кішка - Федішина Ул'яна; Розбійниця - Кушнір Олександра були неперевершені. У виставі взяли участь майже 90% учнів школи. Всі концертні номери виконували Лауреати обласних та всеукраїнських конкурсів.