Шановні мешканці Роганської об’єднаної територіальної громади щиро вітаємо Вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України

Дата створення: 13:42 23.08.2018

27 років тому здійснилась споконвічна мрія українців про свою незалежну, суверенну і вільну державу. Про це мріяли десятки поколінь українців, але тільки нам судилося отримати цей важливий шанс  - бути господарями на своїй квітучій землі.

Покладання квітів з нагоди 75-ї річниці визволення Харкова та сел. Рогань від нацистських загарбників відбулося 23 серпня

Дата створення: 13:30 23.08.2018

«Несмотря на сложность обстановки, в которой батальону пришлось вести оборонительный бой в районе Рогани (отход соседей за р. Роганка, недостаточное количество артиллерии и боеприпасов к ней), батальон стойко удерживал свой район обороны.» Військова історія

«Разом в майбутнє» 2019

Дата створення: 10:51 20.08.2018

Продовжуються роботи з благоустрою футбольного поля.

Дата створення: 14:38 04.08.2018

Виконавчим комітетом Роганської селищної ради продовжуютсья роботи з благоустрою футбольного поля.Розвиток спорту — один із головних напрямків в роботі Роганської селищної ради. Адже спорт — це здоров’я, це виховання успішних, цілеспрямованих особистостей,а найголовніше це дозвілля молоді нашої громади.