Роганська громада
Харківський район, Харківська область

Новини

Творчі досягнення учнів Роганської ДМШ (лютий 2019)

Дата створення: 08:23 18.02.2019

І. Учениця 2-го класу Роганської ДМШ Мороз Анна (викл. Зайцева Г. А.) стала Дипломантом Міжнародного фестивалю-конкурсу "Зимове сяйво", в номінації "Інструментальне мистецтво: фортепіано", що відбувся 15 лютого 2019 року в Культурному центрі Київського району (фото 1, 2). Вітаємо і бажаємо нових успіхів! 

08-10 лютого 2019 року, відбувся відкритий Кубок Харківського району з військово-спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство» на честь вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, які загинули у війні в Афганістані та інших локальних війнах Х

Дата створення: 11:04 12.02.2019

Згідно з планом спортивних заходів Харківського району 08-10 лютого 2019 року, відбувся відкритий Кубок Харківського району з військово-спортивних багатоборств, розділ «бойове двоборство» на честь вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, які загинули у війні в Афганістані та інших локальних війнах ХХ-ХХІ століття.. Змагання проходили в двох розділах: перший розділ змагались в стрільбі з пневматичної гвинтівки та другий в запеклій боротьбі всестильового бою на базі комунального закладу "Пісочинського ліцею Пісочинської селищної ради" Завдяки всебічній допомозі с боку адміністрації Харківського району, Пісочинської селищної ради та комунальної установи «Харківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»» та дійсні змагання пройшли на вищому рівні. Під час урочистого відкриття були присутні гості змагання Пісочинський селищний Голова Олег Чернобай, голова Харківської обласної спілки ветеранів Афганістана Володимир Рижков, голова Харківської обласної організації «Союз Чернобиль України» Анатолій Вінник та голова Харківської обласної організації ветеранів України Анатолій Хиневич, які привітали спортсменів та побожали успіхів в цьому складному виді спорту. Крім цього від Харківської обласної організації ветеранів України була передана історична книга про ветеранів Харківської області для бібліотеці ліцею, вручені почесні грамоти спортсменам Калашнік Яні, Аркатову Микиті, тренеру Мільшину Олександру та був нагороджений медаллю «Главком РВСН Толубко Володимир Федорович» голова Відокремленого підрозділу Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств Харківської області Левін Володимир. В дійсних змаганнях приймали участь понад 190 спортсменів з різних куточків Харківського району та гості змагання ДЮСШ№7(м.Харків) і збірні команди м.Дергачі та м.Зміїв. За підсумками змагання спортсмени отримали відповідні дипломи, медалі та кубки за перші місця. Окрім цього були розіграні командні кубки серед команд Харківського району та серед гостей змагання. Призові місця серед команд Харківського району розташувались таким чином: перше місце отримала команда з смт.Пісочин (шість 1 місць, три 2 місць та чотири 3 місць) набравши 1400 балів, друге місце посіла команда з с. Циркунів (чотири 1 місць, три 2 місць та п’ять 3 місць) набравши 1150 балів та третє здобула команда з с. Понамаренки (шість 1 місць та одне 2 місце) набравши 1400 балів. Серед гостей та господарів змагання перше місце отримала збірна команда м.Харкова, друге місце збірна команда Дергачівського району та третє місце зайняла команда з м.Зміїв. Під час змагання спортсмени пройшли випробування та проявляли волю до перемоги, в зв’язку з чим були заохочені в цих номінаціях. Спортсмени Харківського району, які отримали призові місця увійшли до складу збірної команди та приймуть участь в чемпіонаті Харківської області 01-03 березня 2019 року.

«Підкори сцену»

Дата створення: 09:54 08.02.2019

01-03 лютого 2019 року в місті Києві відбувся VІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Підкори сцену», в якому прийняли участь представники з України, Білорусії, Молдови, Румунії. Близько170 конкурсантів у  номінації естрадний  вокал змагалися в шістьох вікових категоріях.  Учасники вокальних колективів арт-студія «Експромт» та «Мозаїка-Star» гідно представили Роганську ОТГ  й були нагородженні дипломами лауреатів І премії, а також отримали високу оцінку поважного журі, до складу якого входили відомі діячі вокального мистецтва:

Розчистка проїздів

Дата створення: 10:11 07.02.2019

Виконавчим комітетом Роганської селищної ради проводяться роботи з розчистки проїздів між багатоквартирними будинками на території громади.