Виконавчий комітет Роганської селищної ради вітає всіх жителів громади зі святом Вербної неділі

Дата створення: 19:53 01.04.2018

У вербну неділю, Бажаю вам, без сумніву, В серці — тепла, доброти, Ну а в душі — краси. Нехай все у вас вдається, Нехай вам любов посміхнеться. Щастя прийде назавжди, І не піде ніколи.

Останя гра зимового чемпіонату

Дата створення: 19:46 01.04.2018

«Концепції молодіжної роботи в громаді»

Дата створення: 19:44 01.04.2018

30 березня у Роганському будинку культури за ініціативи програми DOBRE та підтримці Роганської селищної ради пройшов семінар «Концепції молодіжної роботи в громаді». В семінарі брали участь учнівське та студентське самоврядування, громадські активісти, депутати, активні громадяни у яких є бажання працювати з дітьми та молоддю. В ході жвавої дискусії були обговорені такі питання, як стратегія молодіжної політики в Україні, концепція державної програми до 2020 року та розробка концепції молодіжної роботи в громаді.

Творчі досягнення учнів Роганської ДМШ

Дата створення: 20:09 31.03.2018

На Всеукраїнському конкурсі-фестивалі музичного мистецтва «Арт-Домінанта» диплом Лауреата отримав вокальний ансамбль «Теремок» під керівництвом Протопопової Наталі Савівни, концертмейстер Зайцева Ганна Андріївна. Захід відбувся у приміщенні Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди 30 березня 2018 року. В конкурсі приймали участь багато відомих творчих колективів м. Харкова і області, але наші учні вибороли перемогу. Пишаємося ними!

Вітаємо футболістів з перемогою

Дата створення: 17:41 28.03.2018

Знову перемога!

Дата створення: 17:36 28.03.2018

Футболісти Роганської КДЮСШ перемогли в двох групових іграх у відкритій дитячої футбольної лізі Харківського району серед дітей 2001-2002 року. ФК Рогань-ФК Циркуни 5-2 ФК Рогань-ФК Руські Тишки 7-2 Вітаємо наших юних футболістів з двома перемогами в особистій першості і з виходом у фінал Харківського району, який відбудеться 15.04.2018 в смт.Пісочін (Колегіум) серед команд ФК Рогань, ФК Безлюдівка, ФК Пісочин, ФК Люботин.Тренер-викладач Шамрай А.Д Команда ФК Рогань КДЮСШ вийшла перша з підгрупи у фінальну частину змагань при рівній кількості очок і особистих зустрічей, але за різницею забитих і пропущених голів: ФК Рогань +3; ФК Безлюдівка +1; ФК Руські Тишки -4.

«Виконання домашнього завдання. Цілі та задачі»

Дата створення: 17:14 28.03.2018

22 березня в актовій залі Роганської ДМШ для батьків та учнів відбувся звіт фортепіанного відділу і відкритий урок зав. фортепіанним відділом Бєляєвої Світлани Миколаївни на тему: «Виконання домашнього завдання. Цілі та задачі». Присутні батьки учнів були задоволені проведеним відкритим уроком і відзначили багато цікавого і корисного для себе.

«Пісня та романс».

Дата створення: 17:11 28.03.2018

18 березня у приміщенні ДМШ №3 відбулась обласна олімпіада з музичної літератури на тему Команда учнів (5-7 класів) Роганської ДМШ з викладачем Юріною Галиною Олександрівною одержали Диплом та сертифікат участі. Бажаємо подальших успіхів!

Велике прохання до мешканців громади допомогти в пошуках злочинця

Дата створення: 10:46 28.03.2018

Шановні мешканці громади! Виконавчий комітет Роганської селищної ради намагається зробити життя мешканців кращим, облаштовуючи громадські місця.