ОГОЛОШЕННЯ!

Дата створення: 17:04 03.04.2018

Умови конкурсу

Дата створення: 14:49 03.04.2018

Шановні мешканці Роганської територіальної громади!

Дата створення: 09:34 03.04.2018

05.04.2018 року о 10 годині в Будинку культури відбудеться заключний етап формування плану покращення послуги з водопостачання та водовідведення, який розроблявся Роганською територіальною громадою в рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (ДОБРЕ)” за фінансової підтримки USAID.

«Весняний вернісаж»

Дата створення: 20:40 02.04.2018

Фінал Харківської шкільної регбійний ліги було проведено

Дата створення: 20:36 02.04.2018

ФІНАЛ ВІДБУВСЯ, МОЖНА ПІДБИВАТИ ПІДСУМКИ.  Ось і закінчився черговий турнір Харківської Шкільної регбійної Ліги. Визначено переможців і призерів, кращі гравці і бомбардир. Всі призи та нагороди дійшли до адресатів. Чемпіоном сезону 2018 стала команда 163 Гімназії, тренера Віталія Тука. Суперником по фіналу була команда -дебютант ліги вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, учні Пономаренківська СШ, виведені вперед своїм тренером Сергієм Куценко. В основний час команди так і не змогли відкрити рахунок. І в додатковому таймі йшла рівна боротьба. Але фортуна була на боці вихованців Віталія Туки. У цьому сезоні наші юні регбісти вперше взяли участь в змаганнях. Впевнено пройшли груповий турнір, здобувши сім перемог і один матч завершивши в нічию, зайняли перше місце в групі "Б". Як повідомив віце-президент Федерації регбі, головний тренер національної збірної України з регбі Геннадій Веприк, цей турнір є річним і проводиться в Харкові вже вшосте. Всі фіналісти були нагороджені кубками Ліги, дипломами, сертифікатами на відвідування дельфінарію «Немо». Всього в турнірі взяли участь близько 500 студентів. Ми вітаємо хлопців та бажаємо їм прагнути тільки до кращих результатами, переможних ривків, щоб спорт завжди тримав вас на високому рівні життя і дарував яскраві промені слави!

Проект "Я МАЮ ПРАВО!"

Дата створення: 20:28 01.04.2018

Виконавчий комітет Роганської селищної ради вітає всіх жителів громади зі святом Вербної неділі

Дата створення: 19:53 01.04.2018

У вербну неділю, Бажаю вам, без сумніву, В серці — тепла, доброти, Ну а в душі — краси. Нехай все у вас вдається, Нехай вам любов посміхнеться. Щастя прийде назавжди, І не піде ніколи.