Роганська громада
Харківський район, Харківська область

Новини

План заходів 9 травня 2018 року.

Дата створення: 14:50 08.05.2018

День памяті та примирення

Дата створення: 14:24 08.05.2018

Від імені Виконавчого комітету роганської селищної ради прийміть щирі вітання з Днем пам'яті та примирення і Днем Перемоги! 73 роки відділяє нас від тієї миті, коли наші діди разом з усім світом раділи Перемозі. Цей день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, він уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих доль, нездійсненних мрій і задумів. З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, увічнення пам'яті про загиблих та утвердження спадкоємності традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни Указом Президента України встановлено День пам'яті та примирення, який відзначатиметься щорічно 8 травня. Це свято пов'язує покоління військового лихоліття з поколіннями народжених після війни, тими хто своїм життям зобов’язаний ветеранам. Їх ставлення до громадянського обов'язку – це невичерпне джерело патріотизму, високий взірець для наслідування. Продовжуючи славні героїчні традиції старших поколінь, захисники України і сьогодні з честю виконують покладені на них завдання, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу. Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім'я щасливого майбутнього нашої країни. Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам'ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме! 

Календар зустрічей "Бесіди про трави,Природу,Людину та їх взаємодію"

Дата створення: 14:39 07.05.2018

Шановні жителі громади!

Баскетболісти Рогані переможці!

Дата створення: 14:18 07.05.2018

В ХНАУ ім.В.В.Докучаєва пройшов мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата створення: 14:03 07.05.2018

В парку Ветеранів Харківського національного аграрного університету ім.В.В.Докучаєва пройшли збори до Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.Голова обєднаної селищної ради Шевченко Федір Степанович та керівництво університету  привітали та виразили свою пошану ветеранам, та вшанували память загиблих у Другій світовій війні.

ПАРАД ЗВЕЗД 2018

Дата створення: 22:47 05.05.2018

В РОГАНСКОМ ДОМЕ КУЛЬТУРЫ  ПРОШЕЛ ТУРНИР СПОРТИВНО-БАЛЬНОГО ТАНЦА  ПАРАД ЗВЕЗД 2018 29 АПРЕЛЯ

Було встановлено спортивний майданчик в селищі Докучаєвське.

Дата створення: 01:17 03.05.2018

Виконавчим комітетом Роганської селищної ради, за  підтримки депутатів VIII  скликання, Круговської Руслани Валеріївни (Виборчий округ №11), та Завадського Олександра Миколайовича (Виборчий округ №10) було встановлено спортивний майданчик в селищі Докучаєвське.

Було проведено благоустрій та озеленення територій в селище Докучаєвське.

Дата створення: 01:09 03.05.2018

Виконавчим комітетом Роганської ОТГ, за  ініціативою депутатів VIII  скликання, Круговської Руслани Валеріївни (Виборчий округ №11), та Завадського Олександра Миколайовича (Виборчий округ №10), та за всебічної підтримки голови Роганської об’єднаної територіальної громади Шевченка Федіра Степановича, керівництва ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, а саме  ректора університету - Ульянченко Олександра Вікторовича, першого проректора - Шелудько Руслана Миколайовича , проректора з адміністративно-господарчої роботи - Ющука Дмитра Дмитровича і студентів ХНАУ (Факультет лісового господарства), було проведено благоустрій та озеленення територій в селище Докучаєвське.

КОМАНДА РОГАНСЬКОЇ ОТГ З ШАШОК ВЗЯЛА УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ

Дата створення: 00:45 03.05.2018

Команда Роганської ОТГ з шашок взяла участь в обласній спартакіаді серед районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, де гідно представила нашу громаду.