Сполучення Рогань - Докучаєвське - своїми силами!

Дата створення: 12:11 23.10.2018

В умовах розподілу повноважень  по утриманню доріг загального користування згідно Закону України  «Про автомобільні дороги» , дорога між сел. Рогань та сел. Докучаєвське знаходиться на балансі та утриманні  Харківської обласної ради.

Нова дорога по вулиці Шевченка

Дата створення: 10:26 23.10.2018

Виконавчим комітетом Роганської селищної ради за участі  у програмі "СубвенціЇ на розвиток інфраструктури ОТГ" Міністерства регіонального розвитку було закінчено капітальний ремонт дороги по вул.Шевченко в селищі Рогань.

Ігровий комплeкс в селищі Докучаєвське

Дата створення: 13:56 22.10.2018

Вжe за доброю традицією Роганська ОТГ дбає про відроджeння соціальної інфраструктури нашої громади.  Було закінчено  монтаж шeсти eлeмeнтів дитячого ігрового комплeксу в с. Докучаєвськe (за 37 будинком) завдяки співпраці дeпутата Харківської обласної ради Валeрії Мураєвої та Виконкому Роганської ОТГ.  Діти - цe ж нашe світлe майбутнє, самe тому ми повинні створювати умови для їх розвитку, навіть у такий нeпростий для Дeржави час.

Команда Роганської ОТГ з легкої атлетики переможці

Дата створення: 10:58 08.10.2018

Спортсмени Рогані переможці ||| групи. Команда Роганської ОТГ з легкої атлетики взяла участь в обласній спартакіаді серед районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад 06.10.2018р.в м.Харкові на стадіоні Динамо.Спортсмени гідно представили Роганську об’єднану територіальну громаду і виборали перше місце в підгрупі .Ми пишаємося нашими спортсменам та бажаємо їм подальших успіхів.

Чемпіонат з важкої атлетики 2018.

Дата створення: 10:47 02.10.2018

28.09.2018 команда Роганської ОТГ  з важкої атлетики взяла участь в обласній спартакіаді серед районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад в м.Харків, спортивний інтернат №2. Спортсмени гідно представили Роганську об’єднану територіальну громаду і вибороли I командне місце 3 - ій групі. Ми пишаємося нашими спортсменам та бажаємо їм подальших успіхів.

«Рука допомоги»

Дата створення: 13:26 18.09.2018