«Надія Слобожанщини»

Дата створення: 13:28 01.06.2018

30 травня на обласному заході «Надія Слобожанщини» в Харківській обласній державній адміністрації наша учениця  2 класу фортепіанного відділу Костанецька Катерина (викладач Бєляєва С. М.) стала Стипендіатом у конкурсі серед учнів шкіл естетичного виховання в Харківській області. Вітаємо та бажаємо творчого натхнення!

Відбувся тренінг "Законодавчо-нормативне забезпечення діяльності громадських організацій"

Дата створення: 16:10 31.05.2018

31.05.2018р. у 3 приміщеннях: Роганського будинку культури, Роганської селищної ради, а також ХНАУ ім. Докучаєва, в рамках реалізації проекту "Голос громади у мiсцевому самоврядуваннi" програми "Децентралізація приносить кращі результати" #DOBRE відбувся тренінг "Законодавчо-нормативне забезпечення діяльності громадських організацій" для представників Роганської ОТГ та громадських організацій в громаді. На тренінгу були присутні представники місцевих ГО, посадові особи Роганської селищної ради, місцеві депутати, громадські активісти. Під час тренінгу було проаналізовано статутні документи місцевих ГО, розроблено проекти змін до них з метою забезпечення статусу неприбутковості, а також визначено план заходів щодо внесення відповідних змін та доповнень. Також обговорювалися проектні заявки для участі в оголошеному 16 квітня конкурсі "Місцеві ініціативи для розвитку громад" (дедлайн 31.05.2018р.). Захід було організовано за участі експертів та тренерів ГС "Харківський університетський консорціум".

Запрошуємо жителів громади на свято до Дня захисту дітей!

Дата створення: 12:42 31.05.2018

Першого червня о дванадцятій годині біля Роганського будинку культури відбудуться святкові заходи до Дня захисту дітей. Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей, прекрасне свято радості та надії.  Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

28 травня у приміщенні Роганської ДМШ відбувся традиційний щорічний захід

Дата створення: 12:34 31.05.2018

28 травня у приміщенні Роганської ДМШ відбувся традиційний щорічний захід: творчий звіт та вручення свідоцтв випускникам 2018 року. Концерт під назвою «Музичні сходинки» продемонстрував ріст творчих здібностей учнів музичної школи від 0-го до 8-го класу. Актова зала була заповнена вщент, багатьом не дісталося місця, але всі були задоволені: і діти, і батьки, і гості. На заході були присутні: Голова Роганської селищної ради Шевченко Ф. С., головний бухгалтер Кіщенко Н. В., спеціаліст відділу культури, спорту і молоді Шевашян Л. В. і інші гості. В урочистій церемонії вручення свідоцтв випускникам виступив з промовою селищний голова Шевченко Ф. С. Він дуже тепло привітав випускників і побажав їм світлої дороги у майбутнє, а також вручив подарунки. Від батьків велику подяку педагогічному колективу школи висловила мама випускника Бадажкова І. В. А випускники не змогли стримати сліз: Землянська Анастасія від усіх побажала викладачам творчих успіхів та найкращих учнів.

Відбулась зустріч представників Роганської селищної ради з приводу проведення ремонтних робіт на водогоні високого тиску, який проходить під вул. Мічуріна в сел. Рогань

Дата створення: 16:25 29.05.2018

29 травня 2018 року відбулась зустріч представників Роганської селищної ради, в тому числі депутатського корпусу та власника, в минулому гаражу КСП “ім. Чапаєва” Клименко А.П., із представниками КП “Харківводоканал” з приводу проведення ремонтних робіт на водогоні високого тиску, який проходить під вул. Мічуріна в сел. Рогань. Враховуючи аварійну ситуацію на вул. Мічуріна та неодноразові звернення жителів і депутатів, власником гаражу було надано згоду на проведення аварійних робіт на його території. Зі слів директора дільниці КП “Харківводоканал” Злидня Ігоря Володимировича, ремонтна бригада приступить до ліквідації аварії з понеділка, 04 червня 2018 року.

УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Дата створення: 16:15 29.05.2018