Яким має бути майбутнє української молоді, що мешкає в об'єднаних громадах в контексті євроінтеграції

Дата створення: 13:53 21.05.2018

19 травня, представники молоді Роганської ОТГ, відвідали зустрій з молоддю Харківщини яку було організовано Центром Розвитку місцевого самоврядування в Харківській області. В форматі "світове кафе" шукали шляхи реалізації молодіжної політики в об'єднаних територіальних громадах.Після зустрічі залишилося багато приємних вражень та впевненість в тому що молодь нашої громади готова впроваджувати реформу децентралізації.

Творчі досягнення учнів Роганської ДМШ (травень 2018)

Дата створення: 17:42 20.05.2018

XI Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва «Харківські зорі», що відбувся 19 травня у центрі Бейт-Дан, приніс Роганській ДМШ два перших місця: у номінації «Інструменталісти» (профі, ф-но), 2 вікова категорія – КОСТАНЕЦЬКА КАТЕРИНА, викладач Бєляєва С. М. (фото 1, 2) та у номінації «Інструментальні ансамблі», 3 вікова категорія – фортепіанний ансамбль у складі МАКЄЄВОЇ ЯРИНИ та ЧМІЛЬ ОЛЬГИ, викладач Киктьова Л. Л. (фото 3-6).

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ГРОМАДЯН

Дата створення: 14:10 17.05.2018

Вітаємо Вас з святом неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки

Дата створення: 14:03 17.05.2018

Жителі нашої громади відзначили - День вишиванки. Свято проходило біля першого корпусу Харківського  національного аграрного університету, де виступили зі своїми вітаннями, представники ОТГ, керівництво університету, представники молоді та студентства. Свято завершив флешмоб організований студентами університету.

Представники Роганської ОТГ вчилися сільскогосподарській кооперації - одному із ефективних інструментів розвитку сільських територій

Дата створення: 13:46 17.05.2018

15-16 травня Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування, що створений за підтримки Програми" U-LEAD з Європою" та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства.  Партнери заходу - Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації та ГО " Польсько - українська аграрна асоціація.  Захід був спрямований на підвищення спроможності вже існуючих об'єднаних громад області та громад , що знаходяться в процесі об'єднання. Також у заході взяли участь представники Харківської обласної асоціації фермерів, фонду підтримки фермерства, аграрного університету.

Гирьовики нашої ОТГ переможці в області

Дата створення: 12:53 14.05.2018

Команда Роганської ОТГ з гирьового спорту взяла участь в обласній спартакіаді серед районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, де гідно представила нашу громаду.