Опитування для оцінки діяльності Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва (м.Харків)

Дата створення: 09:37 15.06.2018

Шановні  мешканці громади ! Просимо вас долучитися до опитування та допомогти  виявити сильні та слабкі сторони в роботі Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва (м.Харків, вул. Пушкінська, 62 та пл. Свободи, 5)

Інформація про Загальні збори Асоціації

Дата створення: 08:58 15.06.2018

У смт Рогань під головуванням президента Асоціації, голови Харківської облради Сергія Чернова, за участі першого віце-президента – виконавчого директора Миколи Тітова, голови Харківської районної ради Максима Литвиненка, Роганського селищного голови Харківського району Федора Шевченка, начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області Миколи Рибакова та представників АТ «Укргазвидобування», радника з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою», експерта Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа».

Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

Дата створення: 14:58 14.06.2018

Сьогодні, 14 червня,на базі Роганської обєднаної територіальної громади, у Роганському будинку культури за участі Виконачого комітету Рооганської ОТГ , під керівництвом голови Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергія Чернова відбулися Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області,де було обговорено кращі ініціативи та шляхи розвитку децентралізації в Харківській області.

Деклараційна кампанія 2018

Дата створення: 10:51 13.06.2018

З початку 2018 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2017 року.

Дата створення: 13:22 12.06.2018

9-10 червня в місті Дніпро відбувся VI Всеукраїнський відкритий творчо - мистецький фестиваль - конкурс "Планета зірок", у якому прийняли участь вокальний ансамбль "Мозаїка" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" Роганської селищної ради та вокальний ансамбль арт- студія "Експромт" КЗ Роганський будинок культури.  Учасники блискуче продемонстрували свій талант та здобули високі нагороди. Дитячий вокальний ансамбль "Мозаїка" отримав І та II місце у двох номінаціях. Вокальний колектив Арт-студія "Експромт" був відзначений найвищою нагородою конкурсу Гран - прі.

Волейболісти Рогані переможці

Дата створення: 12:33 10.06.2018

10.06.2018 жіноча команда Роганської ОТГ  з пляжного волейболу взяла участь в обласній спартакіаді серед районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад в смт.Пісочин. Дівчата гідно представили Роганську об’єднану територіальну громаду і вибороли I місце.Ми пишаємося нашими спортсменам та бажаємо їм подальших успіхів.

Губернатор Харківської області Світлична Юлія Олександрівна нагородила Роганську ОТГ за спортивні досягнення

Дата створення: 15:53 08.06.2018

Сьогодні, 08 червня 2018 року губернатором Харківської області Світличною Юлією Олександрівною на розширеному засіданні колегії управління в справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації, начальнику відділу культури, спорту та молоді Роганської селищної ради Шамраю Андрію Дмитровичу, було вручено нагороду за ІІ місце за підсумками роботи з розвитку фізичної культури та спорту за 2017 рік.

"Донеччина зустрічає своїх захисників".

Дата створення: 09:30 08.06.2018

З 04 по 05 липня 2018 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».