Щиро вітаємо Вас з Днем Державної служби

Дата створення: 17:34 23.06.2018

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу.  Державні службовці не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! І роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям!

Суспільна робота єднає громаду

Дата створення: 17:25 23.06.2018

Сьогодні, 23 червня 2018 року працівниками Роганської селищної ради було організовано очищення футбольного поля в сел. Рогань від рослин-шкідників. Ми плідно працювали з шостої години ранку до восьмої, так як, тембературний режим на вулиці не дозволяє роботи це вдень чи ввечері, але оскільки на поле вийшли абсолютно всі працівники, враховуючи керівництво, нам вдалось повністю очистити поле від бур'яну.

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Дата створення: 13:40 21.06.2018

22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам'ять жертв війни. Саме у цей день почалась найкривавіша в історії війна яка забрала життя кожного п’ятого українця . Сьогодні навіть важко уявити усі випробування, біль і горе, які випали на долю минулих поколінь. Але нечуваний героїзм народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших вдячних серцях.         Ми схиляємось перед мільйонами невинних жертв, які забрала війна. Вічна пам'ять і вічна пошана кожному, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу для нас – прийдешніх поколінь.          Вічна і світла пам'ять воїнам-переможцям!

Зустріч молодої спортсменки з Головою Роганської ОТГ

Дата створення: 13:31 21.06.2018

Голова Роганської селищної ради Шевченко Федір Степанович провів мотиваційну бесіду та побажав перемоги Валковій Інзі на Чемпіонаті світу з синхронного плавання, що проходитимев м. Рієка (Хорватія).

Зустріч з польськими колегами

Дата створення: 13:07 21.06.2018

Сьогодні за ініціативи директора Харківського відокремленого підрозділу установи "Центру  розвитку місцевого самоврядування" , Діани Баріновой в рамках програми перебування Президента Польсько-української академії міст, представника Польсько-української торгово-промислової палати Даріуша Шимчихи в Харківській області, відбулась зустріч з головою Роганської селищної ради Федором Степановичем Шевченко, активом ОТГ та ознайомлення з об’єктами інфраструктури громади.

Спортсменка Роганської громади прийме участь у чемпіонаті світу

Дата створення: 12:08 20.06.2018

Житель нашої громади Валкова Інга, 2004 року народження  братиме участь у Чемпіонаті світу з синхронного плавання . Перед цим , дівчина перемогла у обласному відборі та Чемпіонаті України з синхронного плавання.

Увага! Нові рахунки з 2 липня 2018 року

Дата створення: 11:57 20.06.2018

В  зв’язку із запровадженням з 2 липня 2018 року централізованої моделі виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів та з метою виконання наказів Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України», «Про затвердження змін до Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету» та «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» в Державній казначейській службі України (МФО 899998) відкрито рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Сказ – небезпечна інфекційна хвороба

Дата створення: 11:52 20.06.2018

День медичного працівника

Дата створення: 11:49 20.06.2018

У 2018 році 17 червня Україна святкує День медичного працівника. Це свято стосується не лише лікарів, але також медсестер, фельдшерів, лаборантів, санітарів та всіх, хто безпосередньо пов'язаний з медичною сферою. У п’ятницю 15 червня 2018 року Голова Роганської селищної ради Шевченко Федір Степанович  від імені Виконавчого комітету Роганської селищної радиї ради привітав медичних працівників  з професійним святом.