ВІТАЄМО СЕРЕБРЯНИХ ПРИЗЕРІВ!

Дата створення: 14:07 22.04.2019

Збірна команда Роганська ОТГ у складі 3 шашистів взяла участь у змаганнях з шашок XXX Спартакіади області з видів спорту серед районів області, міст обласного значення та ОТГ у м. Харкові, клуб "Гагарінець". Наша ||| група група складалася з семи команд - учасниць. Випробовуємо свої сили, набираємося досвіду! І дивись вже у наступному році будемо сподіватися на перше місце! А наша Спартакіада триває, попереду змагання з волейболу серед жінок, пляжного волейболу, спортивної рибалки, баскетболу, шахів та інших видів спорту! Ми пишаємося нашими спортсменами громади і бажаємо наступних досягнень.

ЧЕРГОВА МЕДАЛЬ У СКАРБНИЧКУ РОГАНСЬКОЇ ОТГ! ВІТАЄМО СЕРЕБРЯНИХ ПРИЗЕРІВ!

Дата створення: 14:05 22.04.2019

17-19.04.2019р. збірна команда Роганської ОТГ у складі 6 хлопців Роганського ліцею взяла участь у змаганнях Спартакіади області з масових видів спорту серед районів області, міст обласного значення та ОТГ у м. Харкові, «Харківському національному університету повітряних сил імені Івана Кожедуба». Наша ||| група складалася з 4 команд - учасниць. Випробовуємо свої сили з бігу на 100 метрів, підтягування на перекладині в перший день змагань, плаванні на 50 метрів, човниковий біг (6x100) з мак.АК-74 у другий день змагань, стрільби з пневмотичної гвинтівки та бігу 1500 метрів у третій день. Останній день змагань. Закривали такі види: біг на 1500 м., стрільба з пневматичної гвинтівки. Наша команда, наші допризивники, ви всі молодці! Дякую вам за витримку, за сміливість, за характер! І Приємно, що наш допризивник Воронін Руслан в особистому заліку багатоборств посів третє місце серед 186 учасників човникового забігу (6*100) з мак.АК-74 за 1:52,8 і перше місце в особистому заліку ||| групи з 4419 очки. У наступному році будемо сподіватися на перше місце! Ми пишаємося нашими спортсменами громади і бажаємо наступних досягнень.

Кубок «БІЛИЙ ВЕДМІДЬ»

Дата створення: 11:52 22.04.2019

20.04.19 пройшов Кубок «БІЛИЙ ВЕДМІДЬ» з ТАЕКВОН-ДО ІТФ серед дітей, юнаків та молодших юніорів. Приймали участь понад 400 дітей, серед яких були вихованці КЗ ЦДЮТ, які показали гідний результат. Хочемо щиро подякувати СК "Білий ведмідь", за те що надали можливість взяти участь в кубку, а головне, отримати неоціненний досвід. І підбиваючи результати вийшло: 1-15 2-13 3-13 також: 2 - місце по селфдефенсе 9-10 років 1, 2, 2, 3 - місця по селфдефенсе 6,7-8 років 1 -місце командний Туль Нашы переможці Калюжна Єлизавета Прядуть Роман Карижський Деніс Колесник Олег Крутов Андрій Григорівський Олексій Риболовля Михайло Деуленко Ілля Вітаємо всіх призерів та чемпіонів !!! Всі великі молодці

Вокальний ансамбль Мозаїка-star у номінації вокальне мистецтво виборов ІІ місце

Дата створення: 11:46 22.04.2019

17-19 квітня за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру позашкільної освіти пройшов XXIV Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості  присвячений Всесвітньому Дню Землі у м. Кропивницькому, де вокальний ансамбль Мозаїка-star у номінації вокальне мистецтво виборов ІІ місце.

Творчі досягнення учнів Роганської ДМШ (квітень 2019)

Дата створення: 10:41 22.04.2019

19-20 квітня у Палаці офіцерів пройшов VII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Джерело талантів". У фестивалі брали участь конкурсанти з різних областей України. Учні Роганської ДМШ кожного року також є учасниками цього фестивалю. Цього разу, одразу 5 учнів фортепіанного відділу, клас викладача Бєляєвої Світлани Миколаївни, вибороли перемогу серед учнів молодшої групи:

Санітарно - очисні роботи на Чапаєва

Дата створення: 08:50 18.04.2019

Децентралізація дає нові можливості для розвитку!

Дата створення: 11:31 15.04.2019

Голова Роганської селищної ради Шевченко Федір Степанович з головами та представниками бізнесу об’єднаних громад Харківщини відвідав з робочим візитом Республіку Польща де:

РоганськоЇ ОТГ взяла участь у змаганнях з волейболу

Дата створення: 11:25 15.04.2019

Збірна команда РоганськоЇ ОТГ взяла участь у змаганнях з волейболу (чоловіки) Спартакіади області з видів спорту серед районів області, міст обласного значення та ОТГ у м. Харкові (ХОВУФК). Наша група складалася з п'яти команд. Наша команда з рахунком 2 :0 виграла у Наталінській ОТГ, вийшли у фінал де з рахунком 1:2 програла у Циркунівській ОТГ і виборали 2 місце у змаганнях. Для нашої громади феєричний початок!

Спартакіада області з футзалу

Дата створення: 11:24 15.04.2019

Збірна команда Роганської ОТГ взяла участь у фінальних змаганнях з футзалу (чоловіки) Спартакіади області з видів спорту серед районів області, міст обласного значення та ОТГ у м. Харкові.

Відбувся міжшкільний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Дата створення: 14:00 11.04.2019

10 квітня на базі Роганського аграрного ліцею пройшов міжшкільний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. У ньому взяли участь 2 заклади освіти Роганської селищної ради.