Баскетболісти Рогані переможці Кубку « Відкриття».

25 лютого 2018 року у селищі Бабаї відбулися традиційні змагання чоловічих баскетбольних команд Харківського району – Кубок « Відкриття». Це офіційне змагання у календарі Харківської райдержадміністрації дає старт повноцінному Чемпіонату району у 2018 році. У кубку приймали участь п’ять команд: Рогань, Високий, Бабаї та дві команди з Пісочина. Жереб звів у півфіналі Рогань з минулорічним переможцем чемпіонату командою Пісочин – 1. Суперник не з легких, та завдяки великому бажанню  та самовіддачі баскетболісти Рогані вирвали перемогу на останніх секундах з рахунком 26 : 24. У фіналі  нашу команду чекали місцеві Бабаї, яких підтримували глядачі. Та незважаючи на це команда Рогані здобула впевнену перемогу з рахунком 46 : 25 і отримала кубок «Відкриття»! Кращім гравцем був визнаний Олег Отришко – вихованець Роганської дитячо-юнацької спортивної школи. Взагалі основу команди складають мешканці нашої  громади: Петля Сергій, Булах Олександр, Олексійонок Богдан, Бондарев Олександр, Шаповал Андрій, Ульянченко Юрій. Бажаємо нашим баскетболістам подальших перемог у чемпіонаті Харківського району!