«Підкори сцену»

01-03 лютого 2019 року в місті Києві відбувся VІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Підкори сцену», в якому прийняли участь представники з України, Білорусії, Молдови, Румунії. Близько170 конкурсантів у  номінації естрадний  вокал змагалися в шістьох вікових категоріях.  Учасники вокальних колективів арт-студія «Експромт» та «Мозаїка-Star» гідно представили Роганську ОТГ  й були нагородженні дипломами лауреатів І премії, а також отримали високу оцінку поважного журі, до складу якого входили відомі діячі вокального мистецтва:

• Викладач-методист вищої категорії Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва, педагог з вокалу на проектах «Х-фактор» і «Україна має талант» Галина Голубєва (Київ, Україна).
  • Старший викладач Слов’янського університету, педагог з вокалу вищої категорії, продюсер Людмила Ложкіна (Кишинів, Молдова).
  • Народна артистка України, педагог з вокалу, методист Київського інституту музики ім.. Р.М.Глієра (естрадний вокал), засновник, художній керівник і солістка жіночого вокального тріо «Либідь» Лідія  Михайленко (Київ, Україна).

Вітаємо учасників та їхніх керівників!