Усунення наслідків непогоди на території

У зв'язку з випаданням великої кількості снігу, Роганська селищна рада задіяла всі свої ресурси для прибирання території громади. Для якнайшвидшого усунення наслідків негоди вживаються всі необхідні заходи .

З самого ранку 24 – го  січня і до цього часу для боротьби зі снігом були виведені двірники і снігоприбиральна техніка громади. Всі сили  кинуті на прибирання території від снігу та криги.

Снігоприбиральна техніка та двірники працюють в посиленому режимі. Для забезпечення комфортного та безпечного пересування вулицями, в першу чергу, прибирають від снігу зупинки громадського транспорту та дороги для мобільності та безпеки пересування автотранспорту також чистяться  двори і пішохідні зони.

Перебоїв в роботі громадського транспорту вдалось уникнути , всі центральні дороги на сьогодні розчищені ведеться робота на периферії населених пунктів.