2 міні-проекта Роганської ОТГ стали переможцями у конкурсі «Разом в майбутнє» у 2019 році

На сайті Харківської обласної ради, було опубліковано перелік переможців 2019 року обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

За результатами, 299 міні-проектів, з 603 допущених до участі у конкурсі, впроваджуватимуться на Харківщині наступного року. Загальна сума проектів-переможців складає – 80 492,755 тис.грн. Серед переможців є і Роганська громада. Цього року активні мешканці нашої громади подали на обласний конкурс 3 проектні заявки, 2 з яких перемогли у номінації «Добробут та розвиток громад» і будуть реалізовані у 2019 році.

А саме вібудеться ремонт танцювальної зали у Роганській гімназії та встановлення спортивного майданчику в учбовому містечку ХНАУ в сел.Докучаєвське.

Роганська селищна рада Роганська селищна рада ГО "Ресурсгий центр розвитку "Громада" Спорт для всіх - для громади успіх
Роганська селищна рада Громадське об'єднання батьків Роганської гімназії Танцювальний простір — дітям Роганської громади