Роганська громада
Харківський район, Харківська область

Представники активної молоді з Роганської ОТГ отримали нові знання для розбудови своєї громади.

26 червня почалась школа молодого громадянина у рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE).

Перший день був дуже напружений і веселий. Спочатку відбулось знайомство з тренерами, Арсеном Келічавим та Оксаної Мельник, які плідно працювали і передали свої знання молоді, за що їм велика подяка. Заняття почалися з представлення кожного учасника, що дуже запам’яталося бо тренери перевтілили все це в веселу гру. Цілий день ми розповідали про молодіжні ініціативи і шукали шляхи їх реалізації. Вечір  ми провели в неформальному спілкуванні з іншими громадами де поділись своїми знаннями і вміннями.

Другий день у таборі почався з прохолодного ранку. Після сніданку ми одразу почали плідно працювати. Адже кожен знав , що програма насичена та потрібно багато чого встигнути. Ми почали з гри «Місія нездійсненна». Ця гра допомогла нам прокинутись, навіть підняла настрій)

Разом з тренерами ми говорили про владу. Про права, обов`язки та повноваження місцевих органів влади. Також розглянули Міфи про владу. За допомогою гри , зрозуміли важливість нашої взаємопов`язаності.

Перед обідньою перервою Джон, американський волонтер, поділився з нами своїм досвідом. Розповів як все відбувається у його країні. Як виявилось, у США бути волонтером досить популярно.

Найяскравішим моментом був фестиваль фарб Холі. Він подарував море позитивних емоцій, допоміг розслабитися та просто насолоджуватися моментом.

Вечір закінчився презентаціями ОТГ. Кожна громада розповіла та представила себе. Мабуть, це був найщиріший момент. Це був добрий підсумок дня.

Але самим незабутнім є вечірні посиденьки, неформальне спілкування, обмін враженнями.

Все буде #Добре, коли ми #Поруч

Посилання на фото https://drive.google.com/drive/folders/1fq-MwkcQX5gwajoEU1x7A06z-tkrGtyj

Посилання на відео https://drive.google.com/drive/folders/1CgBTDcA6BjymFE65_DVMHPN1nOevNY2O« повернутися до списку новин