Зустріч з польськими колегами

Сьогодні за ініціативи директора Харківського відокремленого підрозділу установи "Центру  розвитку місцевого самоврядування" , Діани Баріновой в рамках програми перебування Президента Польсько-української академії міст, представника Польсько-української торгово-промислової палати Даріуша Шимчихи в Харківській області, відбулась зустріч з головою Роганської селищної ради Федором Степановичем Шевченко, активом ОТГ та ознайомлення з об’єктами інфраструктури громади.

Також проректор з наукової роботи Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва Петров Вадим Миколайович познайомив гостей з Дендрологічним парком та музеєм університету. Мало хто знає але ХНАУ ім. В. В. Докучаєва що є невід'ємною частиною нашої громади був заснований в Польщі. Маючі спільну історію Роганська об’єднана територіальна громада готова до співпраці та плідної роботи з польськими колегами.

На зустрічі, польські колеги запропонували Роганській ОТГ взяти участі у відборі 5-ти громад Харківщини, в яких Фондом енергоефективності Республіки Польща будуть реалізовуватись проекти з енергозбереження та енергоефективності.

Спеціалісти селищної ради вже приступили до формування проектної заявки на відбір , побажаємо нам удачі та перемоги.