Спортсменка Роганської громади прийме участь у чемпіонаті світу

Житель нашої громади Валкова Інга, 2004 року народження  братиме участь у Чемпіонаті світу з синхронного плавання . Перед цим , дівчина перемогла у обласному відборі та Чемпіонаті України з синхронного плавання.

На засіданні Виконавчого комітету Роганської селищної ради 15 червня 2018 року було прийнято рішення про здійснення заохочувальних виплат Волковій Інзі ті іншім нашим спортсменам – переможцям.

Виконавчий комітет Роганської селищної ради бажає Інзі та іншим нашим спортсменам перемог та світової слави!

Ми і надалі будемо шукати можливість заохотити спортсменів та обдарованих жителів нашої громади , оскільки прекрасно розуміємо скільки власних коштів та сил витрачають люди для того , щоб брати участь у змаганнях!