Роганська громада
Харківський район, Харківська область

В школах  Роганської об’єднаної територіальної громади пролунали останні дзвоники

25 травня 2018 року у школах Роганської об’єднаної територіальної громади пролунали останні дзвоники. Урочисті заходи були проведені у трьох загальноосвітніх навчальних закладах: Пономаренківській ЗОШ I-III ступенів, Роганській гімназії, Роганському аграрному ліцеї.

З цією святковою подією школярів привітали вчителі, батьки, друзі та представники апарату Роганської селищної ради. Так, Голова Роганської селищної ради Шевченко Федір Степанович,завітав до  свята та надихнув учнів на подальші успіхи у Роганській гімназії та Роганському аграрному ліцеї, а заступник з питань інвестицій та економічного розвитку Котелевець Микола Валерійович привітав учнів Пономаренківської ЗОШ I-III ступенів.

Виконавчий комітет Роганської селищної ради і надалі сприятиме учням, які досягають успіхів у навчанні.

Останній дзвоник це свято усієї громади. Для дітей – це вагон нових знань, перехід в наступні класи та омріяні канікули, для вчителів – гордість за своїх вихованців, прощання з випускниками, для батьків – це мить коли їхні діти стають на рік дорослішими.

Виконавчий комітет Роганської селищної, щиро бажає усім учням та випускникам міцного здоров’я, прагнень до нових знань, а головне – мирного неба над головою.« повернутися до списку новин