У соціальних мережах закликають школярів розпорошувати газ в навчальних закладах

Шановні батьки,в школах Харківської області та України вцілому було зафіксовано ряд фактів розпилення сльозоточивих газів. За даними кіберполіції та СБУ,такі акти з боку дітей викликані відвідуванням ними та участі у групах типу «Challenge Completed», що існує в російській соцмережі "ВКонтакте", яка заборонена в Україні, але куди все ще можливо зайти за допомогою ряду засобів обходу блокування.

У зв’язку з цим батькам, щоб не допустити вступу дітей до таких груп, рекомендується:

– приділяти більшу увагу психологічному стану дитини;

- дитина повинна довіряти батькам, тоді легше буде контролювати і облікові записи (акаунти) дитини в соціальних мережах та групи, до яких входить акаунт. Перевіряти вміст спілкування у приватних чатах;

– звертати увагу на коло спілкування дитини;

– намагатися зайняти вільний час дитини спортивними або культурними секціями;

Робити толерантно, з розумінням і повагою до дитини наступне:

–  контролювати те, які фото- та відеофайли знаходяться в гаджетах дитини;

– встановлювати функцію «батьківський контроль» на всіх гаджетах дитини.