Представники Роганської ОТГ вчилися сільскогосподарській кооперації - одному із ефективних інструментів розвитку сільських територій

15-16 травня Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування, що створений за підтримки Програми" U-LEAD з Європою" та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства.
Партнери заходу - Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації та ГО "
Польсько - українська аграрна асоціація.
Захід був спрямований на підвищення спроможності вже існуючих об'єднаних громад області та громад , що знаходяться в процесі об'єднання. Також у заході взяли участь представники Харківської обласної асоціації фермерів, фонду підтримки фермерства, аграрного університету.