Роганська громада
Харківський район, Харківська область

Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») 

На базі Роганського аграрного ліцею пройшла військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)  з метою виховання у молодого
покоління українців відданості Батьківщині, готовність обороняти рідну землю, бути фізично розвиненим та духовно багатим.

Відкрив змагання голова Рогансьскої селищної ради, Шевченко Федір Степанович,також на  грі  були присутні представники відділу освіти, молоді і фізичної культури і спорту, вчителі.

Метою дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») є:

  • виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини України шляхом залучення широкого загалу молоді до оборонно -масової та військово-спортивної патріотичної роботи;
  • формування і виховання у молоді високих морально-психологічних та морально-бойових якостей; мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості і ініціативності на теренах відновлених національних козацьких педагогічних традицій;
  • виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя;
  • виховання нових поколінь України у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських духовних і моральних цінностей.

Метою змагань є реалізація завдань дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») щодо поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання серед української молоді на основі козацьких традицій.

Завдання змагань:

  • фізичне, соціальне, розумове та духовне виховання української молоді на основі козацьких морально-світоглядних цінностей.
  • вшанування геройського чину всіх борців за незалежність Української держави;
  • формування серед молоді засад здорового способу життя засобами туризму, спорту, військово-патріотичного виховання;
  • популяризація серед молоді військово-прикладних видів спорту, активних способів дозвілля, історії визвольних змагань та української військової традиції.

 

Відкриття змагань.

Команда Роганського аграного ліцею

Команда Понамаренківської школи

Команда Роганської гімназії« повернутися до списку новин