VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів»

Цілий букет нагород отримали учні і викладачі Роганської музичної школи в останні дні квітня. У Будинку офіцерів, що на Холодній горі, 27 квітня відбувся VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів».

Наші учні стали Лауреатами і Дипломантами цього конкурсу:

1. Вокальний ансамбль «Карамельки», керівник Протопопова Н.С. –  Лауреат І ступеня ( фото №1, №2)
  2. Лебединець Андрій 6 клас, фортепіанний відділ, викладач Зайцева Г.А.- Лауреат І ступеня (фото №3)
  3. Костанецька Катерина 2 клас, фортепіанний відділ, викладач Бєляєва С.М. - Лауреат ІІ ст.(фото №4)
  4. Мороз Артемій 1 клас, ф-но, викладач Зайцева Г.А. - Лауреат ІІ ст.(фото №5)
  5. Овсяннікова Даяна 1 клас, ф-но, викладач Бєляєва С.М.- Лауреат ІІІ ст.(фото №6)
  6. Мороз Анна 1 клас, ф-но, викладач Зайцева Г.А. - Лауреат ІІІ ст.(фото №7)
  7. Москаленко Анастасія 6 клас, фо-но, викладач Зайцева Г.А.- Дипломант (фото №8)
  8. Петренко Архип 2 клас, ф-но, викладач Зайцева Г.А. - Дипломант (фото №9)

Вітаємо з перемогою, дякуємо викладачам за високопрофесійну роботу, а батькам - за моральну та фінансову підтримку і бажаємо всім нових звершень!