Роганська громада
Харківський район, Харківська область

Міжнародний проект Шоу талантів «Лотос надії»

31 березня відбувся Міжнародний проект Шоу талантів «Лотос надії», учасниками якого стали колективи з Центру дитячої та юнацької творчості та Роганського будинку культури, а саме: ансамбль «Океан улыбок», дует Жолтікова Єлизавета та Чала Уляна, вокальний колектив  «Мозаїка» та Арт-студія «Експромт», керівники Кіпоть О.В. та Нетіс І.Є.

Наші творчі колективи посіли призові місця:

Арт-студія  «Експромт» - диплом за І місце

ансамбль «Океан улыбок» - диплом за ІІ місце

вокальний колектив  «Мозаїка» - диплом за ІІ місце

дует Жолтікова Єлизавета та Чала Уляна - диплом за ІІ місце

Вітаємо переможців та бажаємо наповнювати цей світ чудовими мелодіями і піснями, з кожним днем ??відкривати нові дверцята до творчого успіху, постійно насолоджуватися променями щастя і любові. Нехай не гасне іскра вашого таланту, а кожен вихід на сцену супроводжується усмішками глядачів та бурхливими оплесками.

Висловлюємо вдячність керівникам за професіоналізм, любов до прекрасного і прагнення прищепити цю любов дітям. Енергія Вашої творчості, Ваше вміння нестандартно підходити до вихованців ще раз переконують, що кожен член нашої команди створює міцний фундамент для яскравого професійного майбутнього дітей. Прийміть побажання міцного здоров'я, натхнення, невичерпної енергії, творчого пошуку і нових досягнень!

 « повернутися до списку новин