Роганська громада
Харківський район, Харківська область

14 грудня на території Роганської територіальної громади відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Низько вклоняємось Усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС , які 28 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Проведені заходи дали змогу всім ще один раз зрозуміти, що ми повинні завжди пам’ятати про такі жахливі події, ми повинні завжди вшановувати пам'ять про тих людей, котрі поклали своє життя під час ліквідації цієї масштабної світової катастрофи. 
Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання. « повернутися до списку новин