Роганська громада
Харківський район, Харківська область

17 лютого 2018 р. на території учбового містечка Роганської об’єднаної територіальної громади відбулося святкування Масляної.

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. Роганська селищна рада – ми повертаємо і шануємо традиції нашої громади.

17 лютого 2018 р. на території учбового містечка Роганської об’єднаної територіальної громади відбулося святкування Масляної. Організаторами культурно-масового заходу стали Роганська об`єднана територіальна громада, ХНАУ ім. В.В. Докучаєва. Всі присутні мали можливість скуштувати традиційну страву для свята – млинці,а також найсмачнішу польову кашу.

На святі були присутні більше тисячі гостей та жителів громади. За частування млинцями, велика подяка студентам ХНАУ ім. В.В. Докучаєва, які проявили свою майстерність, наполегливість та креатив в кулінарній справі. Для гостей, мешканців громади та їх дітей проводились: урочистий концерт в якому взяло участь більше ста представників художньої самодіяльності університету, Роганського будинку культури та сіл Хроли, Пономаренки , конкурси та ігри.

Всі охочі козаки могли спробувати свої сили та дістати подарунки з традиційного стовпу. Завершив свято обряд спалювання солом'яної баби.« повернутися до списку новин