Роганська громада
Харківський район, Харківська область

Привітання до Дня місцевого самоврядування!

Шановні мешканці Роганської територіальної громади, депутатський корпус, члени виконавчого комітету Роганської селищної ради, громадські об’єднання та всі причетні до місцевого самоврядування! 

День місцевого самоврядування – це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад. 

Хотілося б від усього серця побажати всім, хто працює на благо Роганської територіальної громади, відстоює її потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя й непохитної віри у щасливе майбутнє України. Нехай день 7 грудня об’єднає все населення громади  у спільному прагненні зробити нашу громаду і всю Україну щасливими й багатими. Нехай цей урочистий день додасть усім Вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої Держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

 

З повагою,

Шевченко Федір Степанович, Роганський селищний голова« повернутися до списку новин