Роганська громада
Харківський район, Харківська область

Новини

Спортсменка Роганської громади прийме участь у чемпіонаті світу

Дата створення: 12:08 20.06.2018

Житель нашої громади Волкова Інга, 2004 року народження  братиме участь у Чемпіонаті світу з синхронного плавання . Перед цим , дівчина перемогла у обласному відборі та Чемпіонаті України з синхронного плавання.

Увага! Нові рахунки з 2 липня 2018 року

Дата створення: 11:57 20.06.2018

В  зв’язку із запровадженням з 2 липня 2018 року централізованої моделі виконання дохідної частини державного та місцевих бюджетів та з метою виконання наказів Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України», «Про затвердження змін до Порядку казначейського обслуговування доходів та інших надходжень державного бюджету» та «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» в Державній казначейській службі України (МФО 899998) відкрито рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Сказ – небезпечна інфекційна хвороба

Дата створення: 11:52 20.06.2018

День медичного працівника

Дата створення: 11:49 20.06.2018

У 2018 році 17 червня Україна святкує День медичного працівника. Це свято стосується не лише лікарів, але також медсестер, фельдшерів, лаборантів, санітарів та всіх, хто безпосередньо пов'язаний з медичною сферою. У п’ятницю 15 червня 2018 року Голова Роганської селищної ради Шевченко Федір Степанович  від імені Виконавчого комітету Роганської селищної радиї ради привітав медичних працівників  з професійним святом.

Опитування для оцінки діяльності Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва (м.Харків)

Дата створення: 09:37 15.06.2018

Шановні  мешканці громади ! Просимо вас долучитися до опитування та допомогти  виявити сильні та слабкі сторони в роботі Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва (м.Харків, вул. Пушкінська, 62 та пл. Свободи, 5)

Інформація про Загальні збори Асоціації

Дата створення: 08:58 15.06.2018

У смт Рогань під головуванням президента Асоціації, голови Харківської облради Сергія Чернова, за участі першого віце-президента – виконавчого директора Миколи Тітова, голови Харківської районної ради Максима Литвиненка, Роганського селищного голови Харківського району Федора Шевченка, начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області Миколи Рибакова та представників АТ «Укргазвидобування», радника з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою», експерта Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа».

Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

Дата створення: 14:58 14.06.2018

Сьогодні, 14 червня,на базі Роганської обєднаної територіальної громади, у Роганському будинку культури за участі Виконачого комітету Рооганської ОТГ , під керівництвом голови Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергія Чернова відбулися Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області,де було обговорено кращі ініціативи та шляхи розвитку децентралізації в Харківській області.

Деклараційна кампанія 2018

Дата створення: 10:51 13.06.2018

З початку 2018 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2017 року.

VI Всеукраїнський відкритий творчо - мистецький фестиваль - конкурс "Планета зірок"

Дата створення: 13:22 12.06.2018

9-10 червня в місті Дніпро відбувся VI Всеукраїнський відкритий творчо - мистецький фестиваль - конкурс "Планета зірок", у якому прийняли участь вокальний ансамбль "Мозаїка" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" Роганської селищної ради та вокальний ансамбль арт- студія "Експромт" КЗ Роганський будинок культури.  Учасники блискуче продемонстрували свій талант та здобули високі нагороди. Дитячий вокальний ансамбль "Мозаїка" отримав І та II місце у двох номінаціях. Вокальний колектив Арт-студія "Експромт" був відзначений найвищою нагородою конкурсу Гран - прі.