Про проведення комісій

05 лютого 2019 року о 15-00 год. в приміщенні Роганської селищної ради відбудеться засідання комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики.

06 лютого 2019 року о 15-00 год. в приміщенні Роганського будинку культури відбудеться засідання комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, фізичної культури, спорту і соціального захисту населення.

07 лютого 2019 року о 16-00 год. в приміщенні Роганського будинку культури відбудеться засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг.

08 лютого 2019 року о 14-00 год. в приміщенні Роганської селищної ради відбудеться засідання комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, використання природних ресурсів та екології.

12 лютого 2019 року о 14-00 год. в приміщенні Роганського будинку культури відбудеться засідання комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.