До уваги керівникам закладів та установ громади

Враховуючи інформацію Управління Служби безпеки України в Харківській області. Виконавчий комітет рекомендує;.

Керівникам закладів та установ шодо підготовки об’єктів критичної інфраструктури місцевого значення до охорони та оборони щодо можливого вчинення диверсій шляхом навмисного пошкодження промислових ємностей з хімічними речовинами.

З урахуванням ситуації в регіоні, зокрема, збільшення рівня терористичної загрози в області, а відтак можливості деструктивних проявів провокацій, диверсій та інших протиправних дій, посилити охорону відносно збереження промислових ємностей з хімічними речовинами на об'єктах критичної інфраструктури  та вжиття додаткових заходів безпеки.

Забезпечити:

посилення внутрішнього та пропускною режиму га охорони підприємств, установ та організацій, підвищення пильності та заходів безпеки силами їх працівників та співробітників;

спрямування підрозділів охорони і персоналу на виявлення можливого перебування на території або підлеглій місцевості підозрілих осіб чи предметів, що можуть бути вибуховими пристроями;

доведення до чергових та працівників підприємств, установ та організацій вимоги термінового інформування про виявлені загрози та уразливості на телефони УСБУ в Харківській області (700-16-61,700-34-50, 067-570-10-77).