Роганська громада
Харківський район, Харківська область

Інформація щодо конкурсантів, які братимуть участь в конкурсі на керівників загальноосвітніх закладів Роганської селищної ради

28 липня 2018 року сплив термін подачі документів для участі в конкурсі на керівників Роганської гімназії Роганської селищної ради та Роганського аграрного ліцею Роганської селищної ради.

Так, на конкурс на посаду директора Роганської гімназії Роганської селищної ради документи подано двома конкурсантами: Меленті Вірою Ісмаілівною та Євтушенко Євгенією Віталіївною. 

На конкурс на посаду директора аграрного ліцею Роганської селищної ради подано документи Псюрником Миколою Михайловичем.

Всі документи, подані конкурсантами відповідають вимогам Закону України "Про освіту" і Закону України "Про загальну середню освіту" та Положенню про проведення конкурсу на заміщення посад керівників загальнооосвітніх навчальних закладів на території Роганської селищної ради.

Конкурс на посаду директора Роганської гімназії відбудеться 29 серпня 2018 року, а на посаду директору Роганського аграрного ліцею - 30 серпня 2018 року. Час проведення конкурсу буде повідомлено конкурсантам в телефонному режимі« повернутися до списку оголошень