Голова громади

Шевченко Федір Степанович. Народився 21 лютого в селі Велика Загорівка, Борзнянського району, Чернігівської області в багатодітній сільській родині.

Трудову діяльність почав в 1970 році робітником Великозагорівського радгоспу-технікуму, працював експедитором у Борзнянському споживчому товаристві. З 1971 до 1976 року навчався в Харківському сільськогосподарському інституті           ім. В.В. Докучаєва. Після закінчення ХСХІ працював гідротехніком, старшим інспектором, старшим економістом з праці радгоспу ім. Чапаєва Харківського району, Харківської області.

З вересня 1980 року по квітень 2002 року працював Роганським селищним головою.

У 2002-2004 роках працював у Територіальній державній інспекції праці у Харківській області на посадах головного спеціаліста-державного інспектора праці та заступника начальника інспекції.

З квітня 2006 року працюю на посаді Роганського селищного голови.